Service Manuals: Difference between revisions
From Aussie Arcade Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| [[:File:Turtles in Time.pdf|Turtle In Time]] || 1991 || Konami | | [[:File:Turtles in Time.pdf|Turtle In Time]] || 1991 || Konami | ||
|- | |||
| [[:File:The_Main_Event_Schematics.PDF|The Main Event]] || 1988 || Konami | |||
|} | |} | ||
Revision as of 01:04, 11 August 2021
Service Manuals.
| Game Title | Year | Manufacturer |
|---|---|---|
| NBA Jam | 1993 | Midway |
| Turtle In Time | 1991 | Konami |
| The Main Event | 1988 | Konami |